Siła lokalnej żywności

Lewiatan to ogólnopolska sieć z lokalnymi relacjami. Wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami, producentami i dostawcami rozwijamy przyjazne i bliskie sklepy, dopasowane do potrzeb i oczekiwań lokalnych klientów.

WSPÓŁPRACA I BLISKIE RELACJE

Sieć Lewiatan to 2.100 polskich przedsiębiorców, którzy prowadzą ponad 3.200 sklepów w całej Polsce. Najczęściej są to rodzinne – małe i średnie firmy.

Nasi dostawcy to w dużej mierze lokalni dostawcy owoców i warzyw, piekarnie, masarnie.
W skali całego kraju współpracujemy z 10.000 dostawców i producentów. Zapewniamy pracę 30.000 pracownikom.

Od 25 lat stawiamy na bliskie relacje – z naszymi klientami, partnerami, pracownikami.Nasi franczyzobiorcy to prawdziwi gospodarze sklepów – przedsiębiorczy, nastawieni na rozwój, którzy dobrze znają potrzeby swoich klientów i tworzą ofertę dopasowaną do nich. To prawdziwi polscy przedsiębiorcy.

PRODUKTY Z BLISKIEJ OKOLICY

We wszystkich naszych sklepach dostępne są wysokiej jakości, lokalne produkty w najbardziej popularnych kategoriach: warzywa, owoce, nabiał, pieczywo i wyroby cukiernicze, mięso i wędliny, przetwory. Pochodzenie z tradycyjnych, polskich upraw oraz krótka droga od lokalnego producenta do sklepu (średnio 20-50 km) sprawiają, że produkty w sklepach Lewiatana są świeże, wartościowe i zdrowe.

AKTYWNE WSPIERANIE LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

Aktywnie angażujemy się w rozwój i wsparcie lokalnej społeczności, działania społeczne, charytatywne, pomocowe. Poprzez współpracę handlową wspieramy lokalny biznes i rynek pracy. Dbamy o nasze otoczenie i ludzi, bo wierzymy w siłę prawdziwych relacji.

Powiązane artykuły

Powrót do listy artykułów
3 dni temu

Moc pomagania

W Polsce lokalne sklepy, oferujące produkty od lokalnych dostawców, stanowią ważną część kultury zakupowej. O roli lokalności i lokalnych sklepach,...