Pielęgnowanie tradycji i lokalnych relacji z filmem z pszczelarzem

Dlaczego warto wspierać lokalność i wybierać lokalne produkty? Dla wielu z nas sery, wędliny, pieczywo czy przetwory od lokalnego dostawcy są synonimem jakości i pozytywnego wpływu na zdrowie – bo natura rodzi to, co najlepsze, a krótka droga, jaką produkt przebywa od rolnika do sklepu gwarantuje jego świeżość i zachowanie wartości odżywczych.

Coraz częściej za lokalnymi smakami szukamy ludzi i historii, bo dzięki nim możemy lepiej poznać lokalne zwyczaje, ale też ciekawych i przedsiębiorczych ludzi. Coraz częściej czujemy się odpowiedzialni za wspieranie biznesów w naszym sąsiedztwie, a kupowanie lokalnych produktów jest dla nas sposobem na wsparcie przedsiębiorców z najbliższego otoczenia. Lokalne relacje i więzi są dla nas coraz ważniejsze.

Najlepsze produkty pochodzą z najbliższej okolicy. Odnajdziecie w nich prawdziwe smaki i pasję tworzenia. Zobaczcie, jak natura i lokalni producenci dbają o to, co znajdziecie w Lewiatanie. Bliskość i fakt, że wiemy od kogo kupujemy żywność to dziś ogromna wartość.

Powiązane artykuły

Powrót do listy artykułów
3 dni temu

Lokalni przedsiębiorcy w starciu z dużymi koncernami bronią się jakością – rozmowa z franczyzobiorczynią z regionu Kujaw

Klienci mówią, że najlepsza biała na Wielkanoc pochodzi od „Czachora”. Rozmowa z Hanną Czachorowską właścicielką sklepu Lewiatan w Bożewie i...